This lightweight mesh tote features 8 spacious pockets for easy organization of your belongings. It includes a convenient interior zipper pocket to securely store small items like phones and wallets. Multiple buckles on the hand strap allow for hanging keys or sunglasses. The bag is foldable and compact, making it ideal for travel and vacations.
| Color | Yellow, Gray, Blue, Green, Black, Pink, Light Green |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 16" x 7 13/16" x 15 5/16" |
| Imprint Size | 1" x 1" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 8-10 days |
| Shipping Weight | 35 lbs |
| Product Number | PVDA091 |
| Theme | Beach, Outdoors, Swimming, Travel, Vacation |





















