Medium-Size EVA Washable Non-Slip Lines Open Tote Beach bag
$38.50
PVSO096
A durable, washable beach bag with a non-slip bottom, ideal for various outdoor activities and customizable for promotions.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $38.50 | R |
| 100 - 999 | $32.70 | R |
| 1,000 - 4,999 | $28.33 | R |
| 5,000 - 9,999 | $27.00 | R |
| 10,000+ | $22.00 | R |
This beach bag, made of durable EVA, it can handle the erosion of sand, sun, and surf. Features non-slip bottom bumps and a reinforced base for stability, keeping it standing. Ideal for beach, pool, camping, picnics, gyms. With an eye-catching design, We provide flexible customization to match up the promotion,icluding logo,? festival patterns, photographs.
| Color | Yellow, White, Pink, Green, Sky Blue, Purple, Blue, Black, Beige, Light Gray, Dark Gray, Brown, Khaki |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 14.2" x 5.12" x 11.82" |
| Imprint Size | 3.0" x 3.0" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | UV Printing/Water Transfer Printing |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 49.0 lbs |
| Product Number | PVSO096 |
| Theme | Beach, Holiday, Outdoors, Vacation |













