Perfect for various hairstyles from thick to thin, short or long, and no matter wet or dry, even to groom hair of your pets.Taking shower with this soft shampoo brush makes your hair and scalp cleaner than before. A soft and high-quality hair brush provides you an enjoyable washing experience. Ergonomic design perfectly fits in your palm and is easy to hold. Lightweight and stores easily.
| Color | Black, Red, Blue, White, Purple, Pink |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.74" x 2.95" x 2.0" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 49 lbs |
| Product Number | PLA675 |
| Theme | Beauty, Health, Spa |











