This high-quality masquerade mask has a simple modern design, perfect for formal events like costume balls and themed parties. Made from premium materials for comfort, Equipped with soft straps for stability and comfort. Choose any color to enhance your charm and be the center of attention.
| Color | Black, White, Silver, Gold, Vintage Copper, Vintage Silver |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 7.125" x 3.125" |
| Imprint Size | 2.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silkscreen |
| Production Time | 13-15 days |
| Shipping Weight | 31 lbs |
| Product Number | PVP0791 |
| Theme | Celebration, Halloween, Party |



















