This waist bag, which is simple and unique, fashionable and beautiful, wear-resistant and durable. It is designed with multiple pockets to hold mobile phone, purses, tissues and other items, and can be used as waist bag, chest bag, crossbody bag and shoulder bag. It is suitable for most occasions in life, such as friends gathering, travel, shopping date and so on, which is the perfect accessory for you use in daily life.
| Color | Black, Gray, Pink, Purple, Red, Blue |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 8.66" x 3.94" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA706 |
| Theme | Emergency, Health, Hospital, Medical, Safety |











