Magnetic Portable Power Bank with Stand
$27.90
PVDA218
A magnetic portable power bank with a foldable stand for vertical or horizontal device positioning.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 499 | $27.90 | R |
| 500 - 999 | $26.50 | R |
| 1,000 - 2,999 | $26.00 | R |
| 3,000 - 4,999 | $25.40 | R |
| 5,000 - 9,999 | $25.30 | R |
| 10,000+ | $24.70 | R |
This magnetic power bank utilizes advanced magnetic technology for instant attachment and charging. It supports high-speed wireless charging and features a foldable stand that allows your device to be positioned vertically or horizontally for optimal viewing.
| Color | Black, Silver |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4 1/8" x 2 13/16" x 1/2" |
| Imprint Size | 13/16" x 5/16" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 8-10 days |
| Shipping Weight | 26.5 lbs |
| Product Number | PVDA218 |
| Theme | Entertainment, Outdoors, Phone, Transportation, Travel |









