The bright colors help to make your luggage easy to identify, find your luggage at the first sight from many luggage.Fit any luggage handle, Travel bag and suitcase. address label and name card internal to keep personal info private. Meanwhile identify your luggage to avoid lost or explain too much and comfortable neoprene handle could protect your handles.
| Color | Blue, Red, Black, Lemon Green, Orange, Dark Green, Purple, Green, Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 5.9" x 4.33" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 53 lbs |
| Product Number | PLA541 |
| Theme | Travel |













