Mix things up with this high-quality piece of barware. Our spoon is crafted from durable stainless steel and has a long handle for quick and easy cocktail mixing. This attractive utensil makes a great addition to your saloon, nightclub, hotel or restaurant or anywhere your supporters or customers could use some refreshment and pampering.Your logo is welcome!
| Color | Gray |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 7.95" x 0.58" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 45 lbs |
| Product Number | PLA351 |
| Theme | Food, Kitchen |













