Lightwood Fish Shape Corkscrew
$11.10
PLA599
The Lightwood Fish Shape Corkscrew is a durable waiter’s friend with a corkscrew, foil cutter, and bottle opener.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $11.10 | R |
| 100 - 249 | $9.65 | R |
| 250 - 499 | $8.05 | R |
| 500 - 999 | $6.65 | R |
| 1,000 - 2,999 | $6.03 | R |
| 3,000+ | $4.27 | R |
No home bar is complete without a wine key, Spend less time opening bottles and more enjoying them.Durable waiter’s friend multifunctional tool includes a stainless steel wine corkscrew, serrated stainless steel foil cutter and stainless steel bottle opener all with a multi-colored wooden handle that provides a comfortable, sturdy grip.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.72" x 1.2" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 44 lbs |
| Product Number | PLA599 |
| Theme | Barware, Beverage, Drinking, Restaurant |











