Made in quality PVC and El cold light,Power by replaceable battery. Our Halloween Mask is designed with 3 lighting settings, steady brighting, slow flash & fast flash.You can switch to the favorite mode according to the mood. ADJUSTABLE , COMFORTABLE AND BREATHABLE. Designed with an adjustable strap, fits for most adult and kids face. Designed with a foam on the inner forehead to keep you comfortable even wearing a long time. ADDDING FESTIVAL ATMOSPHERE. The Light Up Mask is perfect for many occasions, Halloween, Cosplay, Easter, Rave Parties, Clubs, Costume Parties, Carnival for going to the night club, and so on. Adding you logo to complete the promotional look. 300kgs over quoted with ocean shipping.
| Color | Multi, Yellow, Orange, Blue, Green, Red, White, Pink |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 6.7" x 8.01" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 100 lbs |
| Product Number | PLA412 |
| Theme | Birthday, Celebration, Games, Gift, Party |













