Our luminous coaster has 7 different light colours (red, green, purple, yellow, blue, pink, cyan), and when you press eight times, the colour gradient can automatically cycle through seven colours. Glued to the bottom of a glass or wine bottle, it can decorate your party, room, bar etc. with a different atmosphere.
| Color | White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.36" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA630 |
| Theme | Drinking, Light |













