This PU leather mouse pad built in 10W wireless fast charging,compatible with smart phones that support wireless charging. And the surface is waterproof, so it’s easy to clean the spilled drinks and crumbs.
| Color | Green, Black, Gray, Yellow, Red |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 13.38" x 9.0" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 33 lbs |
| Product Number | PLA519 |
| Theme | Anniversary, Business, Executive, Gift, Office |













