Crafted from genuine cowhide, high-quality brass key ring and belt loop clip, vintage and elegance. Non-artificial materials to prevent skin allergies.Can be used as a simple and practical gift for father, uncle, grandfather, etc., or as a team gift to colleagues, classmates and friends, during Christmas, holidays, Easter, or someone’s birthday or recovery.
| Color | Black, Gray, Brown, Green, Purple |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.15" x 0.78" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 48 lbs |
| Product Number | PLA638 |
| Theme | Automotive, Household, Security |











