The waist bag main pouch is roomy enough for phones, lip balm, keys, IDs,wallet, sunglasses and other items, the front pocket fits well for your phone and the back zipper pouch keeps your valuables out of sight for safety.
| Color | Pink, White, Black, Gray |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 12.2" x 7.3" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 41 lbs |
| Product Number | PLA531 |
| Theme | Cycling, Outdoors, Shopping, Travel |













