Large Crossbody Fanny Pack
$6.45
PLA374
A versatile, water-resistant crossbody fanny pack with multiple carrying options for various activities and occasions.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $6.45 | R |
| 100 - 249 | $6.07 | R |
| 250 - 499 | $5.73 | R |
| 500 - 999 | $5.13 | R |
| 1,000 - 2,999 | $3.46 | R |
| 3,000+ | $2.52 | R |
Best gifts for women men, enjoy various activities and festival hands-free. Made of high quality fabric which is water-resistant, durable and light-weight. Zippered pockets perfect for most people who want to be hands free to carry the most needed items, include all size of phone, passport, keys, ID and other small items. Perfect for various activities such as shopping, traveling, walking, cycling, hiking, holidays, festivals and so on. Changeable style fanny pack, many ways to wear. You can wear it in front of your waist, back on your hip, slant across your chest or over You shoulder. Perfect for various occasions. A great giveaway to promote your brand, your logo is welcomed!
| Color | Red, Black, Pink, Blue, Orange, Gold |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.92" x 3.54" x 8.66" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 100 lbs |
| Product Number | PLA374 |
| Theme | Biking, Hiking, Outdoors, Travel, Vacation |













