Knotted 3-in-1 Braided Charging Cable
$6.25
PLA916
A durable, braided charging cable with three connectors for iPhones, Androids, and Type-C devices.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 299 | $6.25 | R |
| 300 - 499 | $5.65 | R |
| 500 - 999 | $5.18 | R |
| 1,000 - 2,999 | $4.93 | R |
| 3,000 - 4,999 | $3.90 | R |
| 5,000+ | $3.35 | R |
Unique braided all-in-one connector cable includes iPhone charging cable, micro USB cable, and Type C. Multi charging cable is built with premium nylon braided materials for superior durability and tangle-free use. Charges most newer Android & i phone devices.
| Color | Various |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 39.4" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 53 lbs |
| Product Number | PLA916 |
| Theme | Business, Household, Office, Phone, Travel |













