Holographic Waist Bags Crossbody Fanny Pack
$5.25
PLA227
A holographic fanny pack made of water-resistant PU leather, adjustable for various uses and outdoor activities.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $5.25 | R |
| 100 - 249 | $4.38 | R |
| 250 - 499 | $4.02 | R |
| 500 - 999 | $3.55 | R |
| 1,000 - 2,999 | $2.72 | R |
| 3,000+ | $1.95 | R |
Attractive appearance of holographic. If you are looking for an especial cute fanny pack? This waist bag for women is so shiny with neon PU leather, it always show different shiny colos according to where you are, it always atracts atention from others. The PU leather fabric have lots of great features, water repellency, good flexibility and durable. The lining is wear resistant polyester. Adjustable waist strap makes our fanny pack fit for men, women and kids. It can be used as a waist bag,chest bag or crossbody bag, one bag for many uses. Perfect for beach, party, concerts, raves, barbecues, festivals, traveling and other outdoor activities.
| Color | Various |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 8.66" x 2.72" x 4.72" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA227 |
| Theme | Travel |













