Reliable and Quality Material Selection, made of waterproof PVC materials, the laser waist bag with adjustable belts is sturdy and solid, reliable but lightweight, sun and water resistant, strong enough against breakage and scratch, and you can use it with confidence. ideal for many sorts of occasions or outdoor activities, such as beaches, birthday parties, concerts, barbecues, travel, festivals, running, hiking, camping, climbing and so on.
| Color | Black, Pink, Yellow, Green, Red |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 11" x 3.93" x 6.3" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA318 |
| Theme | Biking, Hiking, Outdoors, Travel, Vacation |













