Outdoor Gym Sports Running Belt Waist Pack Suitable for Phone, Keys, Credit Cards, etc. Ultra-light and compact design allows you to enjoy sports without any restraint and discomfort. With a stretchable and flexible buckle, it fits all family members. Once adjusted to your comfortable length, the waistband will stay the same.
| Color | Black, Pink |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 14.17" x 5.11" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 43 lbs |
| Product Number | PLA656 |
| Theme | Biking, Hiking, Outdoors, Travel, Vacation |











