Herb grater, use the technology of Microplane photoetched blades to grind herb as a flavor boost to your favorite drink or dish. A convenient airtight compartment sits at the top of the Mill, just unscrew the lid and put your unused or partially used whole Herbs into this large onboard container. No batteries, no worries about hurting you Knuckles on an open blade – just an easy twist. Your logo is welcomed.
| Color | Green, White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 6" x 2.7" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 100 lbs |
| Product Number | PLA443 |
| Theme | Medical, Smoking |













