Thickened plastic hanging cup holders, there are many colors for you to choose. our hanging storage containers are made of thick plastic, with stylish design and smooth edges. the hook design allows you to easily hang it on a cart or hook. Not only can our cup holders be used as rolling cart accessories, you can also use them as hanging pencil holder, hanging bins, hanging buckets for craft supplies, wall cup organizer, hanging pots, vegetable baskets. Good helper to use our hanging storage containers to store vegetables, fruits, cleaning supplies, rulers, erasers, pencils and other items of the right size to help you keep your home or office organized.
| Color | White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 5.11" x 4.72" x 3.54" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA314 |
| Theme | Cooking, Household, Kitchen, Restaurant, Tailgating |













