This hands free walking dog leash can be easily disconnected in seconds, allows you to unscrew the leash effortlessly. Ergonomic anti-slip handle to help you comfortably maintain a strong grip and its reliable lock button gives you capability to adjust when needed. Perfect for traveling, camping, walks, dog park and events. A great giveaway to promote your brand!
| Color | Black, White, Yellow |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.81" x 1.29" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 100 lbs |
| Product Number | PLA384 |
| Theme | Animal, Cleaning, Outdoors, Pet |













