Golf Silicone Collapsible Coffee Cups
$7.20
PLA358
Collapsible, silicone coffee cups made from food-grade silica gel, suitable for hot or cold drinks and various activities.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $7.20 | R |
| 100 - 249 | $5.98 | R |
| 250 - 499 | $5.82 | R |
| 500 - 999 | $5.12 | R |
| 1,000 - 2,999 | $4.08 | R |
| 3,000+ | $3.56 | R |
The collapsible coffee cup is suitable for daily drinking, traveling, camping and hiking. This foldable cup is very lightweight. You can enjoy hot or cold beverage.It is made of food grade silica gel, cold and hot resistant, with BPA free.The reusable coffee cup is easy-clean and can repeat to use.It’s very smart and light weight,you can keep it in your pocket and drink water with your own cup at any time.Add your own logo for the next coming up event.
| Color | Blue, Green, Gray, Purple, Pink, Light Blue |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.62" x 3.54" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 45 lbs |
| Product Number | PLA358 |
| Theme | Camping, Hiking, Office, Outdoors, Travel |













