Good fit high-quality retail bags at unbeatable prices, perfect for retail businesses or event organizers on a budget. Enjoy cost-effective solutions with our bulk options, ideal for businesses looking to stock up on high-quality recycled paper gift bags.
| Color | Brown, Black, White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 12.6" x 8.66" x 3.94" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 30 lbs |
| Product Number | PLA137 |
| Theme | Convention, Environmental, Shopping, Trade Show, Travel |













