Experience ultimate luxury and protection with our Lifestyle brand Tuxedo condoms. Each condom features a sleek black design and a thinner feel, perfect for enhanced pleasure. Use during sex to prevent unwanted pregnancies and protect against STDs. Each pack contains 1 lubricated condom with a reservoir tip for added safety and comfort.
| Color | Silver |
|---|---|
| Material | Natural latex |
| Product Size | 2.25 " x 2.25 " |
| Imprint Size | 1.63" W x 1.63" H |
| Imprint Location | Custom |
| Imprint Method | Full Color Decal, Unimprinted |
| Keywords | Sexual Wellness, Erotic Essentials |
| Production Time | 7 business days (after art approval) |
| Rush Time | No Rush Service |
| Packaging | Bulk |
| Package Size | 500 per Carton |
| Shipping Weight | 10 lbs |
Related products

Mini Round Mirror
$0.40 - $0.50
Infant Forehead Thermometer Strip
$0.18 - $0.31
Multipurpose Cotton Square Scarves
$1.33 - $3.57
Dead Skin Remover Electric Foot Grinder
$3.97 - $5.55


