Foldable Wireless Charger Mouse Pad With LED Light
$24.15
PLA520
A foldable wireless charger mouse pad with an LED light, designed for gaming and daily use.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $24.15 | R |
| 100 - 249 | $20.12 | R |
| 250 - 499 | $17.25 | R |
| 500 - 999 | $14.98 | R |
| 1,000 - 2,999 | $13.88 | R |
| 3,000+ | $13.53 | R |
Pro gaming surface made of high quality pu leather with durable stitched edges can withstand the heavy daily usage and hectic movements, ideal for gaming also great for gamer, daily office and home long term users. The logo lights up when charging.
| Color | Green, Black, Gray, Yellow |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 10.39" x 9.84" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 33 lbs |
| Product Number | PLA520 |
| Theme | Anniversary, Business, Executive, Gift, Office |











