Foldable Sports Water Bottle
$11.58
PLA554
A foldable, reusable water bottle made from safe materials, ideal for various activities like gym workouts or outdoor adventures.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $11.58 | R |
| 100 - 249 | $9.65 | R |
| 250 - 499 | $8.27 | R |
| 500 - 999 | $7.23 | R |
| 1,000 - 2,999 | $6.35 | R |
| 3,000+ | $5.65 | R |
Our bottle is made of 100% non-toxic and healthy material, which is safe for your body and harmless to the environment. Can be recycled, this foldable water bottle is loved by it.Ring makes it easy to carry a full bottle no matter where you are. You can consider the requirements for gym, fitness, camping, cycling, running, yoga and travel.
| Color | Pink, Yellow |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 8.9" x 3.3" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 53 lbs |
| Product Number | PLA554 |
| Theme | Camping, Cycling, Hiking, Outdoors, Travel |













