Unique lanterns will create the perfect atmosphere for your party or event. It can be used as an exquisite decoration for living rooms, balconies, corridors, parks, beach weddings, hotels and bars. It can also be used as lighting decoration for Christmas parties, Valentine’s Day, Christmas Eve, holiday parties, anniversaries, music festivals, etc.
| Color | White, Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 10.23" x 5.9" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 35 lbs |
| Product Number | PLA723 |
| Theme | Halloween, Masquerade, Thanksgiving, Valentine's Day, Wedding |











