This zipper electronic organizer travel case made of high quality durable waterproof oxford and soft sponge inside to secure your gadgets in place and deliver a quick access whenever you want, a perfect case protects your electronics accessories. Dimensions 7.5 x 4.3 x 2.2″ Compact size and lightweight design durable cable organizer pouch is a perfect choice when going on holiday, business trip, travel, office, school. Great gift for yourself also a nice share with families and friends. Double layers design, 2 layers interior compartment with enough space to take in your cords, cables, USB drive, cellphone, charger, mouse, flash drive, and other accessories. Comes with a comfortable hand strap for easy carrying.
| Color | Purple, Black, Pink, Gray, Blue, Red, Green |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 7.5" x 4.3" x 2.4" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 38 lbs |
| Product Number | PLA183 |
| Theme | Business, Computer, Executive, Gift, Organization |

















