Easter baskets with bunny printed is of high quality. Great Easter basket ideas suitable for teenagers and kids to carry eggs, candy and gifts during Easter, Party or Festival. Made of environmentally friendly composite material, Multi-function also useful as decor or for storage and organization for household items like towels, blankets, magazines, crafts or anything else that needs. Perfect size in dimensions make it simple and easy to hold and carry your kids items anywhere.
| Color | Purple/White, Blue/White, Green/White, Pink/White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.4" x 2.0" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 53 lbs |
| Product Number | PLA913 |
| Theme | Amusement, Birthday, Decoration, Outdoors |













