Add your logo to one of our bold stock patterns or make up your own design from scratch with the help of our design team. Each sock is dye-sublimated for premium visual impact. Because when customers think of your company, they should think of quality and style.
| Color | Various |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 15.0" x 3.37" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA626 |
| Theme | Beach, Sports |











