Gain confidence on the course or range with these versatile golf tees, available in various sizes and colors. Made from sturdy hardwood, each tee boasts durable Beef Tendon construction for easy insertion into the ground. Personalize with your company name, logo, or art for maximum brand visibility at your next event.
| Color | Black, White, Wood |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Size | 2.36 ", 2.75 ", 3.46 " |
| Imprint Size | customize |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silkscreen |
| Keywords | Advertising, Long-Lasting |
| Production Time | 10 business days |
| Rush Time | 7 business days |
| Packaging | OPP |
| Package Size | 17.72 " x 15.75 " x 17.72 " |
| Shipping Weight | 40 lbs |
Related products

High-Quality Professional Tennis Balls
$5.00 - $11.33
Portable Folding Beach Chair
$19.89 - $20.57
Collapsible Drink Flask With Carabiner
$8.58 - $10.83
Backpack Beach Chair Cooler
$33.60 - $41.92











