Dual USB Wall Charger
$2.40
PLA189
A dual-port USB wall charger that allows simultaneous charging of two devices like smartphones, tablets, and headphones.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $2.40 | R |
| 100 - 249 | $2.02 | R |
| 250 - 499 | $1.83 | R |
| 500 - 999 | $1.64 | R |
| 1,000 - 2,999 | $1.32 | R |
| 3,000+ | $1.23 | R |
USB Wall Charger Block Dual Port Cube Plug Power Charging Adapter.Two port USB charger. Charge two devices at the same time, including smartphones, tablets, wireless headphones, power banks, portable speakers, ereaders, and more.
| Color | Red, Green, Blue, Yellow, Black, Purple, White, Pink, Orange, Dark Blue |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.04" x 1.22" x 1.88" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 43 lbs |
| Product Number | PLA189 |
| Theme | Business, Computer, Executive, Phone, Travel |



















