Double Wall Travel Coffee Mug
$9.62
PLA194
A double-walled stainless steel travel mug with a spill-resistant lid, ideal for outdoor adventures and on-the-go use.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $9.62 | R |
| 100 - 249 | $9.03 | R |
| 250 - 499 | $8.27 | R |
| 500 - 999 | $7.40 | R |
| 1,000 - 2,999 | $4.88 | R |
| 3,000+ | $4.69 | R |
Double wall stainless steel coffee cups with lids’ extra interior insulation ensures the exterior always stays cool to the touch so your hands never get burned. Makes an ideal traveling mug with lid for outdoor adventures such as camping, hiking, and tailgating.TRAVEL FRIENDLY. These lightweight travel coffee mug each come with a spill-resistant lid for portable mugs that are convenient for taking beverages on the go. Mess-free with a wide handle for comfortable carrying in any size hand even with gloves on.
| Color | White, Pink, Blue, Green, Yellow |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.5" x 3.34" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 45 lbs |
| Product Number | PLA194 |
| Theme | Beverage, Business, Drinking, Outdoors, Trade Show |

















