Double Filter Flat Smooth Design Straws
$2.97
PLA759
Double Filter Flat Smooth Design Straws are reusable stainless steel straws with filters for eco-friendly and convenient drinking.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $2.97 | R |
| 100 - 249 | $2.58 | R |
| 250 - 499 | $2.20 | R |
| 500 - 999 | $1.30 | R |
| 1,000 - 2,999 | $1.03 | R |
| 3,000+ | $0.98 | R |
This 2″ 1 straw spoon is practical in drinking and mini for easy carrying. Resuable and eco-friendly, makes your life more convenient.Made of 304 stainless steel, resuable and eco-friendly, to use. Straw mouth is flat and smooth, without hurting your mouth. With double-sided and encrypted filter hole, filter more thoroughly. Perfectly combines the functions of a filtration, a straw, and a stir bar.
| Color | Silver, Gold, Rose Gold, Blue, Purple, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 7.28" x 0.83" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 30 lbs |
| Product Number | PLA759 |
| Theme | Beverage, Drinking, Kitchen, Restaurant |







