Each figure is a blank canvas waiting for a splash of color and personality. Providing a rewarding focused break from screens, kids love the pride of owning a toy they made themselves in rainy days or quiet afternoons. It is a guaranteed hit at birthday parties, playdates, or as a classroom activity. A top choice for teachers and party planners!
| Color | White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.56" x 2.6" x 1.22" |
| Imprint Size | 1" x 1" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Screen printed |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 11.0 lbs |
| Product Number | PVSO128 |
| Theme | Children, Fun, Household |













