Cute Self Sticky Note
$2.33
PLA907
Cute Self Sticky Notes are high-quality paper with strong adhesive for memoing, organizing, and note-taking at home, school, or work.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 300 - 499 | $2.33 | R |
| 500 - 999 | $2.00 | R |
| 1,000 - 2,999 | $1.63 | R |
| 3,000 - 4,999 | $1.50 | R |
| 5,000 - 9,999 | $1.43 | R |
| 10,000+ | $0.92 | R |
High-quality paper and environment protection glue, easy to write, not easy to penetrate ink, super stick. It can be used on any book, desk, blackboard, computer, printer, fridge, door, bed…… idea for memo pad, organizing files, book marking, daily reminder, taking notes, perfect for home, school and office use.
| Color | Various |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.22" x 3.26" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 53 lbs |
| Product Number | PLA907 |
| Theme | College, Education, Household, Office, Phone |











