You can put your valuables such as wallet or smartphone in the back pocket, effectively prevent theft Durable material, it will protect your things from branch or nail damage.Smooth zipper, strong buckle, high quality cloth. Don’t worry about inconvenience
| Color | White, Blue, Black, Purple, Red |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 13.38" x 5.51" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 35 lbs |
| Product Number | PLA722 |
| Theme | Concert, Education, Football, Safety, Sports |













