Clear Crossbody Fanny Pack
$12.55
PLA707
A clear crossbody fanny pack designed for security checkpoints at events, offering quick identification of contents.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $12.55 | R |
| 100 - 249 | $10.70 | R |
| 250 - 499 | $8.97 | R |
| 500 - 999 | $7.85 | R |
| 1,000 - 2,999 | $6.87 | R |
| 3,000+ | $5.55 | R |
This clear fanny pack with a big pocket see through from outside, you can keep your belongings for stadium, sports events,enables security personnel to identify the items inside the bag and help you pass through security quickly, save your more time.Clear belt bag made by PVC, it is easily can be seen things insides, it perfects for ,sporting events,concerts,music festivals,school and work. stadium approved, it can help you to save more time for searching things from your belt bag.
| Color | Red, Pink, Light Pink, Black, Purple, Orange, Green, Blue, Brown, Gray, White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 7.87" x 5.51" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA707 |
| Theme | Beach, Concert, Outdoors, Sports, Travel |













