unique laser-cut design Convenient, integrated bottle opener made of heavy-duty stainless steel Hard maple handles with durable brass rivets, QTY over 250pcs die-cut” in the spatula is okay. The wood handle design for you to grip easily and comfortably. This large heavy duty grilling tool is way convenient and easy to clean and maintain tidy.
| Color | Blue, Black, Red, Pink, Gray |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 16.33" x 3.54" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Laser engraved |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 41 lbs |
| Product Number | PLA269 |
| Theme | Cooking |













