This beach toy bag can be applied for storing toys, snacks, sunglasses, swimwear and other things, it’s suitable for beach, swimming, boating, camping and other outdoor sports; It can be also applied as adult’s daily backpack.
| Color | Pink, Blue, Green |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 19.0" x 9.5" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 58 lbs |
| Product Number | PLA746 |
| Theme | Beach, Outdoors, Summer, Swimming, Vacation |











