These winsome chickies brighten up your plate alongside the bacon. Each package includes a durable, food-safe plastic mold that shapes your fried eggs like a chicken.The mold comes with two legs so the chicken can stand up for itself on the kitchen counter. Adds a little important fun to the most important meal of the day.The lovely appearance impressed everyone, add your own logo for the next coming event. 300kgs over quoted with ocean shipping.
| Color | Yellow |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.14" x 2.36" x 2.75" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 40 lbs |
| Product Number | PLA243 |
| Theme | Cooking, Food, Household, Kitchen |













