This creative ashtray is innovative in design, which makes the space artistic. Delicate in texture, it is made of thick and durable ceramic material, with character of anti-scalding and flame-retardant, safe and reliable to use, easy to clean and quickly put out the fire. This ashtray can hold cigarettes stably whether it is a cigar or a small cigarette with the hole the notch on the edge, which is convenient and practical.
| Color | Black, Pink, Beige, Skin-tone |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.4" x 4.65" x 2.01" |
| Imprint Size | 2.0" x 2.0" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Screen printed |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 69.0 lbs |
| Product Number | PVSO060 |
| Theme | Barware, Decoration, Office, Smoking |

















