Polishing the plating on the entire surface of the metal. That is smooth, anti-scratch, anti-rust, wear-resistant and not easy to fade.The car key is easy to attach to your car key. Unscrew the screw and insert your car key, then turn it back.
| Color | Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.7" x 1.1" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 58 lbs |
| Product Number | PLA743 |
| Theme | Anniversary, Automotive, Business, Decoration, Trade Show |











