This car organizer adopted thickened polyester fiber with strong flexibility, it can stretch to the perfect size based on different space between the driver and co-driver seats of various car models. Ensure a general use in most of cars. Keeps your purse or handbag within reach without taking your eyes off the road. Greatly reducing distracted driving situations. Logo can be do fabric label and sewing on the bag, it can not imprint logo on the bag directly.
| Color | Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 11.81" x 9.84" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 38 lbs |
| Product Number | PLA682 |
| Theme | Business, Organization, Travel, Vacation |











