Canvas Tote Bags With Magnetic Snap
$10.07
PLA322
Canvas tote bags with magnetic snaps are lightweight and versatile for everyday use, travel, or gifting.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $10.07 | R |
| 100 - 249 | $9.72 | R |
| 250 - 499 | $9.05 | R |
| 500 - 999 | $8.15 | R |
| 1,000 - 2,999 | $5.35 | R |
| 3,000+ | $4.57 | R |
Made of canvas material, soft, washable and lightweight, can be an everyday essential handbag. It is convenient to carry some of your daily items and can easily match your clothes. There is a snap button in the middle of the opening of the bag, which makes it easy to close the bag. Instruction: You can easily hold books, passports, keys, wallets, cards, water bottles, cosmetics and sunglasses, etc. Application: This canvas bag can carry your daily items, which is convenient for your daily life, such as commuting to work, grocery shopping, traveling, birthday gifts, beach game, etc.
| Color | Black, White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 13" x 13" x 4.7" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA322 |
| Theme | Beach, Outdoors, Travel |













