This eco-friendly custom tote bag does it all – be it errands, work, or school. A classic gift for your team and customers. Light and easy to carry around.Multiple colours available to go with your brand palette.
| Color | Purple, White, Aqua, Black, Navy, Red |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 13.39" x 12.2" x 4.72" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 36 lbs |
| Product Number | PLA128 |
| Theme | Shopping |













