Mini portable power supply-USB humidifier, an excellent personal humidifier, compatible with the USB port of any device, suitable for small space bedrooms, offices, cars, bathrooms.
| Color | Light Brown, Dark Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.9" x 3.9" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 53 lbs |
| Product Number | PLA555 |
| Theme | Environmental, Gift, Health, Household, Office |











