The set includes four exquisitely shaped heart-top forks, which are artfully arranged in a glossy, red-glazed ceramic bouquet holder adorned with an elegant red ribbon bow—making it resemble a everlasting bouquet of delicate flowers. With a warm color scheme centered on pink and bright red, this set is not only perfect for personal daily use but also ideal for adding a touch of ceremony and happiness to parties, afternoon teas, or as a heartfelt gift.
| Color | Red, Blue, Yellow, Pink |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.15" x 3.15" x 5.5" |
| Imprint Size | 1" x 1" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Screen printed |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 33.0 lbs |
| Product Number | PVSO168 |
| Theme | Camping, Kitchen, Office, Party |











