5-in-1 Multifunctional Data Cable & SIM Pin Storage Box
$5.60
PVSO144
A 5-in-1 multifunction box stores retractable data cables, a SIM eject tool, and three SIM card slots.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 20 - 99 | $5.60 | R |
| 100 - 999 | $4.77 | R |
| 1,000 - 4,999 | $3.55 | R |
| 5,000 - 9,999 | $2.63 | R |
| 10,000+ | $2.33 | R |
The box integrates three of the most common retractable data cables: Lightning (for Apple devices), Type-C (for mainstream Android devices and laptops), and Micro-USB (for older devices like headphones or speakers). Features a standard USB-A female port, a SIM eject tool, three SIM card slot are also included inside for added convenience.This eliminates the need to carry multiple messy cables.
| Color | Black, White, Gray, Pink, Purple, Red, Blue, Green |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.15" x 3.15" x 0.4" |
| Imprint Size | 1" x 1" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Screen printed |
| Production Time | 12-15 days |
| Shipping Weight | 24.0 lbs |
| Product Number | PVSO144 |
| Theme | Business, College, Computer, Office |













